Poradci

Efektivní prodej pojištění

 

Financování bydlení

 

Tvorba investičního portfolia

 

 
Kurz je zaměřen hlavně na efektivní prodej životního pojištění a následný cross selling klienta. Seznámíme Vás se základními principy argumentace a komunikace s klientem.  

Seznámíme Vás nejen se základy prodeje hypoték, ale také s odborným minimem v této oblasti a efektivní argumentací.

 

Ukážeme Vám základní principy tvorby investičního portfolia, vhodnou argumentaci dle typu klienta a užitečné pomůcky pro prodej investic.

         

Jak vytvořit a prodat finanční plán

 

Principy finančního plánování pro poradce a manažery

 

Finanční poradenství od A do Z

   

Kurz je určen všem, kteří již mají poradenské základy a umí zpracovat finanční plán.  V rámci tohoto kurzu Vám ukážeme, jak efektivně komunikovat s klientem, zúročit své odborné znalosti a prodat řešení.

 

V rámci tohoto kurzu Vám představíme, jak prakticky využít poradenské principy, které Vám pomohou lépe a efektivněji připravit řešení pro Vaše klienty.

 

Seznamte se s celým systém práce finančního poradce. Od specifického vedení schůzek, přípravu řešení pro Vaše klienty, až po vypracování vlastního byznys plánu.

         

Individuální koučing

  PFP    
     

Individuální koučink je určen profesionálním poradcům, kteří hledají další témata pro svůj rozvoj. Je zaměřen nejen na odborné znalosti, ale také na prodejní dovednosti a komunikaci.

  Tento kurz vám pomůže kvalitně se připravit na certifikační zkoužku PFP u společnosti EFPA ČR